Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Boru ağı sızıntısı monitörü >
PQWT Boru Ağı Sızıntıları Çevrimiçi İzleme ve Erken Uyarı Sistemi Şehir Akıllı Boru Ağı Sızıntı Noktası Detektörü

PQWT Boru Ağı Sızıntıları Çevrimiçi İzleme ve Erken Uyarı Sistemi Şehir Akıllı Boru Ağı Sızıntı Noktası Detektörü

Çevrimiçi boru ağı sızıntı izleyici

Kentsel boru ağı sızıntısı monitörü

Erken Uyarı Boru Ağı Sızıntısı İzleyici

Marka adı:

PQWT

Bizimle İletişim
Bir İndirim İste
Product Details
Payment & Shipping Terms
RELATED PRODUCTS
Bizimle İletişim
Product Description

管网漏损监测仪详情页-英文_01管网漏损监测仪详情页-英文_02

管网漏损监测仪详情页-英文_03管网漏损监测仪-主图英文-2(1)管网漏损监测仪详情页-英文_05管网漏损监测仪详情页-英文_06

管网漏损监测仪详情页-英文_07管网漏损监测仪详情页-英文_08管网漏损监测仪详情页-英文_09管网漏损监测仪详情页-英文_10

Rekabet avantajı:

 

1, sistem, yüksek hassasiyetli akıllı boru ağı sızıntı izleyici (hassasiyet> 1800PC/G) kablosuz iletim, bulut bilişim, yapay zeka ve diğer teknolojileri entegre eder.Gerçekten gözetimsiz., otomatik çevrimiçi izleme, sadece zamandan ve çabadan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda izleme doğruluğu ve gerçek zamanlılığı da garanti edilir.Ve izlenen boru ağının gerçek durumuna ve proje bütçesine göre, izleme sondalarının sayısı serbestçe seçilebilir.

 

2Sınırlama gürültüsü sinyali toplama için sistem platformu erken aşamada, veri toplama süreci basit ve hızlı,Dijital izleme ekipmanları her izleme noktası için otomatik olarak özetlenebilir., büyük veri analizi, öngörü ve görüntüleme arka planında, böylece bir bakışta yargı alanındaki boru hattı ağının durumu, her izleme noktasının kesin görüntüsü,ve aynı zamanda yönetim odak izleme anomalileri tanımlamak için birim zaman için gerçekleştirilebilir.

 

3Düzenli denetimi gerçekleştirmek için gün boyunca zamanlı izleme, boru ağının uygun konumuna (genellikle valf kuyuları) yüksek hassasiyetli boru ağı sızıntı izleyici kurmak,ve kablosuz iletim kullanın, bulut bilişim, nesnelerin interneti, yapay zeka ve boru ağı sızıntısının otomatik ölçümünü ve izlemesini gerçekleştirmek için diğer teknolojiler,Böylece boru ağı sızıntı el denetimi normal denetim.

 

4Büyük veri teknolojisini kullanarak ve otomatik izleme, bağlantı analizi araçları ile birleştirerek, boru ağı sızıntısı dinamik inşa,Erken uyarı mekanizması, boru hattı sızıntısı araştırmasından onarımına kadar bir bilgi yönetim sistemi oluşturmak, erken uyarı yönetimini gerçekleştirmek ve boru hattı sızıntısının verimli kontrolünü gerçekleştirmek.

 

5, yeni teknolojilerin ekonomik bilimi elde etmek için kullanılması. Sistem zaman aşımı ile karakterize edilir (zaman ve iklimden etkilenmez, vb.),Güvenlik (gerçek zamanlı veri yedekleme ve hassas verilerin şifreleme), kolaylık (online veri toplama), ekonomi (daha az manuel giriş) ve istihbarat (büyük veri analizi ve araştırma ve yargılama).

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Boru Hattı Kaçak Dedektörü Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 pqwt-detector.com . Her hakkı saklıdır.