Mesaj gönder
Ana sayfa

Hunan Puqi Water Environment Institute Co.Ltd. şirket Profili

şirket Profili

PQWT, su kaçağı dedektörü ve jeolojik keşif ekipmanlarının araştırılması ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir araştırma enstitüsüdür.

 

Hunan Puqi Jeolojik Arama Ekipmanları Enstitüsü ve Hunan Puqi Su Çevre Araştırma Enstitüsü Mayıs 2006'da kuruldu;Puqi Enstitüleri esas olarak aşağıdaki alanların araştırma ve geliştirmesiyle uğraşmaktadır: jeofizik keşif, boru hattı ağı kaybının azaltılması, afet önleme ve azaltma, deprem uyarısı, yere nüfuz eden iletişim, akıllı boru hattı ve yaşam arama.

 

Son yıllarda, bilimsel araştırma projelerinin araştırılmasına ve geliştirilmesine ve yetenek ekiplerinin inşasına toplam yüz milyonlarca yuan yatırım yapıldı."Bilim ve teknolojiyi canlandırmak ve yetenekleri güçlendirmek" stratejik hedefine bağlı kalarak, Puqi Enstitüleri birçok ulusal bilimsel araştırma kurumu, kolej ve üniversite ile işbirliği yaptı ve uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurdu ve bir dizi ulusal bilimsel araştırma projesi üstlendi.Puqi Institues, Harbin Institute of Technology ile birlikte "13. Beş Yıllık Ulusal Su Özel Ar-Ge Üssü"nü kurdu;

 

2016 yılında Puqi, CCTV'nin markalar listesinde yer aldı.2017 yılında Puqi Sanayi-Üniversite-Araştırma İnovasyon Fonu kuruldu.Puqi ürünleri 154 ülkeye ihraç edilmiştir.2019 yılında Puqi, Hunan Eyaleti Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü'nün ikinci ödülünü kazandı.2020 yılına kadar Puqi, 300'den fazla ulusal patent ve yazılım telif hakkı beyan etti.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin Hunan Puqi Water Environment Institute Co.Ltd. şirket Profili 0

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : PQWT

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 6000000-8000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hunan Puqi Water Environment Institute Co.Ltd. Sertifikalar Çin Hunan Puqi Water Environment Institute Co.Ltd. Sertifikalar Çin Hunan Puqi Water Environment Institute Co.Ltd. Sertifikalar Çin Hunan Puqi Water Environment Institute Co.Ltd. Sertifikalar