Mesaj gönder
Ev > Ürünler > PQWT Su Dedektörü >
PQWT-GT2000A Yeraltı Derin Su Kuyu Boru 2000m 3D Otomatik Harita Analizi Hızlı Algılama Yeraltı Su Detektörü

PQWT-GT2000A Yeraltı Derin Su Kuyu Boru 2000m 3D Otomatik Harita Analizi Hızlı Algılama Yeraltı Su Detektörü

OEM 3D Yeraltı Su Dedektörü

PQWT GT 3D Yeraltı Su Dedektörü

taze sonuç uzun menzilli su dedektörü

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

PQWT

Model numarası:

PQWT-GT2000A

Bizimle İletişim
Bir İndirim İste
Product Details
Ürün Adı:
PQWT-GT2000A Yeraltı Suyu Dedektörü
Harita Profili:
3 boyutlu haritalama
Kanallar:
18 kanallı su dedektörü
Renk:
Turuncu (özelleştirilmiş kabul)
Garanti:
2 yıl
Anahtar Kelime:
dünyanın en iyi yeraltı suyu dedektörü
Payment & Shipping Terms
Min sipariş miktarı
1 takım
Fiyat
Contact Us
Teslim süresi
5 iş günü
Ödeme koşulları
T/T, paypal
Product Description
BuPQWT-GT SerisiEnstitümüz tarafından yeni geliştirilen 8. nesil çok kanallı araştırma cihazıdır. Doğal elektrik alanı frekans seçimi prensibine dayanır.Yeraltı su kaynaklarında yaygın olarak kullanılır, jeolojik yapılar, maden damarları, maden tünelleri, çukurlar, karst mağaraları, karınca delikleri, madenlenmiş alanlar, baraj boru dalgalanması, toprak kaymaları ve diğer alanlar.
Bu cihaz serisi, veri edinme sistemi, veri işleme sistemi, otomatik haritalama sistemi,yardımcı analiz sistemi ve devre sistemiAynı anda çok kanallı ve çok frekanslı veri alımını gerçekleştirir.Doğal elektrik alanı kaynağının zaman farkından kaynaklanan istikrarsız faktörlerin etkisini tamamen çözer., ve büyük ölçüde doğruluğu ve çalışma verimliliğini artırır. Enstrüman toplanan verileri işleyebilir, otomatik olarak eğri haritası, profil haritası ve gerçek zamanlı 3D gösterimleri çizebilir,ve otomatik olarak anormal alanları analiz eder., böylece jeolojik yapıları hızlı ve etkili bir şekilde analiz etmek için bilimsel bir temel sağlayabilir.
 
Ürün ÖzellikleriYardımcı analiz: Enstrüman bir tıklama ile anormal alanı analiz eder. Otomatik haritalama: Otomatik olarak eğri haritası, profil haritası ve 3 boyutlu renderler çizer. Istikrarlı ve güvenilir:Tek seferlik kablolama ile 18 nokta verisi toplayın.Ek ölçüm fonksiyonu: Jeolojik yapının uzantısı, inceleme hattının ön ve arkasında ek ölçüm yaparak analiz edilebilir.Eğim haritasını saklayabilir., profil haritası ve jeofizik keşif raporlarının üretilmesini kolaylaştırmak için 999'dan fazla anket hattının 3 boyutlu gösterimleri.
PQWT-GT2000A Yeraltı Derin Su Kuyu Boru 2000m 3D Otomatik Harita Analizi Hızlı Algılama Yeraltı Su Detektörü 0PQWT-GT2000A Yeraltı Derin Su Kuyu Boru 2000m 3D Otomatik Harita Analizi Hızlı Algılama Yeraltı Su Detektörü 1PQWT-GT2000A Yeraltı Derin Su Kuyu Boru 2000m 3D Otomatik Harita Analizi Hızlı Algılama Yeraltı Su Detektörü 2PQWT-GT2000A Yeraltı Derin Su Kuyu Boru 2000m 3D Otomatik Harita Analizi Hızlı Algılama Yeraltı Su Detektörü 3PQWT-GT2000A Yeraltı Derin Su Kuyu Boru 2000m 3D Otomatik Harita Analizi Hızlı Algılama Yeraltı Su Detektörü 4PQWT-GT2000A Yeraltı Derin Su Kuyu Boru 2000m 3D Otomatik Harita Analizi Hızlı Algılama Yeraltı Su Detektörü 5PQWT-GT2000A Yeraltı Derin Su Kuyu Boru 2000m 3D Otomatik Harita Analizi Hızlı Algılama Yeraltı Su Detektörü 6PQWT-GT2000A Yeraltı Derin Su Kuyu Boru 2000m 3D Otomatik Harita Analizi Hızlı Algılama Yeraltı Su Detektörü 7
 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Boru Hattı Kaçak Dedektörü Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 pqwt-detector.com . Her hakkı saklıdır.