Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Puqi Araştırma Enstitüsü Doğu Afrika Ofisi'nin kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Puqi Araştırma Enstitüsü Doğu Afrika Ofisi'nin kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!

2023-07-03

Son şirket haberleri Puqi Araştırma Enstitüsü Doğu Afrika Ofisi'nin kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!

Birbirimizi tanımak uzak ya da yakın değil, binlerce mil hala komşu.Ülkenin çağrısına aktif olarak yanıt vermek için Afrika ülkeleriyle pragmatik işbirliğini derinleştirmek, "Kuşak ve Yol" girişimini ve Çin-Afrika işbirliğinin "sekiz ana eylemini" uygulamak.Enstitümüzün Batı Afrika Ofisinin kurulmasının ardından 1 Temmuz 2023 tarihinde Puqi Enstitüsünde Doğu Afrika Ofisi resmi olarak kurulmuştur. Chen Bo, Sekreter ve Puqi Araştırma Enstitüsü Dekanı, Yang Zhui, Pazarlama Merkezi Genel Müdürü, Liu Törene Genel Müdür Yardımcısı Guowei ve Puqi Araştırma Enstitüsü Doğu Afrika Ofisi temsilcisi Robert katıldı.

hakkında en son şirket haberleri Puqi Araştırma Enstitüsü Doğu Afrika Ofisi'nin kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!  0

Pucci Araştırma Enstitüsü Doğu Afrika Ofisi, bu Çin-Afrika Ekonomi ve Ticaret Fuarı'nı bir fırsat olarak değerlendirerek ve enstitü yönetiminin güçlü desteğiyle, "Kuşak ve Yol" girişiminin ortak inşasına dayalı bir teklif ortaya koyuyor. Afrika'ya yönelik samimiyet, yakınlık ve samimiyet politikası anlayışı ve doğru adalet ve fayda anlayışı.Temel olarak 10. yıl dönümü.Birim reform ve geliştirme gerekliliklerine göre, Pucci-Doğu Afrika bölgesinin yuvarlanan gelişimini gerçekleştirmek için kurulmuştur.

hakkında en son şirket haberleri Puqi Araştırma Enstitüsü Doğu Afrika Ofisi'nin kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!  1

2006 yılında kurulan Puqi Araştırma Enstitüsü, Ar-Ge, üretim, üretim, satış ve servisi entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Son 17 yılda, birim her zaman "Kyushu'nun kutsamalarının, harika keşiflerinin ve güçlü bilim ve teknolojinin kapsayıcı paylaşımı" geliştirme ilkesine bağlı kalarak, "enstitüyü bilim ve teknoloji ile zenginleştirme" marka yönetimi konseptini uygulamada ısrar ediyor. Enstitünün yeteneklerle güçlendirilmesi" ve jeofizik arama, boru şebekesi kayıplarının azaltılması, önlenmesi ve kontrolünde yedi alanda afet azaltma, deprem erken uyarısı, yer altı iletişim, akıllı boru hattı ve yaşam arama, bir dizi bilimsel ve teknolojik başarılar ve 400'den fazla patentli teknoloji elde edilmiş ve birçok ulusal, il ve belediye bilim ve teknoloji ödülü kazanmıştır.

hakkında en son şirket haberleri Puqi Araştırma Enstitüsü Doğu Afrika Ofisi'nin kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!  2

Dağlarda ve denizlerde bir kazan-kazan durumu arayın ve samimiyet ve samimiyetle geleceğin tadını çıkarın.Puqi her zaman doğru kalkınma kavramına ve "doğruluk, yakınlık ve samimiyet" kavramına bağlı kalacak ve Doğu Afrika Ofisi'nin kurulmasını, Puqi ile Doğu Afrika ülkeleri arasındaki kültürel alışverişi ve ekonomik ve ticari işbirliğini sürekli olarak teşvik etmek için bir fırsat olarak değerlendirecektir. Böylece Puqi'nin kalkınma sonuçları Doğu Afrika halkına daha iyi fayda sağlayabilir.Okyanuslarla ayrılan Çin ve Afrika, insanlar, şirketler ve şirketler, endüstriler ve endüstriler ve ülkeler arasında hiç bu kadar yakın bağlantı kurmamıştı.Ardından, Çin-Afrika işbirliğinin yüksek kaliteli gelişimini teşvik etme ve yeni dönemde ortak bir geleceğe sahip bir Çin-Afrika topluluğu inşa etme konusunda parlak yeni bir bölüm yazmaya devam etmek için Doğu Afrika ülkeleriyle birlikte çalışacağız.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Boru Hattı Kaçak Dedektörü Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 pqwt-detector.com . Her hakkı saklıdır.