Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri PQWT 16. Yıldönümü
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

PQWT 16. Yıldönümü

2022-05-25

Son şirket haberleri PQWT 16. Yıldönümü

20 Mayıs 2022, Puqi'nin 16. yıldönümünü başlattı.Bu romantik ve çok özel anma gününde, Hunan Puqi Araştırma Enstitüsü'nün 16. kuruluş yıldönümünü kutlamak için ekip kültürünün inşasını güçlendirmek ve çalışanları güçlendirmek.Tutarlılığı artırmak ve çalışanların duygusal iletişimini geliştirmek için, Pucci Araştırma Enstitüsü tüm çalışanları Xiangtan'daki Zhaoshan Kamp Alanı'nda kalacak şekilde organize etti ve "Size sahip olduğunuz için teşekkür ederiz, 16 meslektaşım" temalı bir grup oluşturma etkinliği düzenledi;Aynı zamanda birim, her meslektaşı için gül hazırlamıştır.Barbekü etkinlikleri, nehirden geçen yengeç, çemberlerdeki aşkın büyüsü, şarkı dinleme ve müziği tanıma gibi zengin ve ilginç bir takım oluşturma etkinlikleri düzenledik... Pucci Araştırma Enstitüsü'nün 16. yılı kutlu olsun!

hakkında en son şirket haberleri PQWT 16. Yıldönümü  0

hakkında en son şirket haberleri PQWT 16. Yıldönümü  1

hakkında en son şirket haberleri PQWT 16. Yıldönümü  2hakkında en son şirket haberleri PQWT 16. Yıldönümü  3hakkında en son şirket haberleri PQWT 16. Yıldönümü  4hakkında en son şirket haberleri PQWT 16. Yıldönümü  5

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Boru Hattı Kaçak Dedektörü Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 pqwt-detector.com . Her hakkı saklıdır.