Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Su Sızıntısı Çözüm Uzmanları Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin - Hunan Puqi (PQWT)
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Su Sızıntısı Çözüm Uzmanları Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin - Hunan Puqi (PQWT)

2022-07-22

Son şirket haberleri Su Sızıntısı Çözüm Uzmanları Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin - Hunan Puqi (PQWT)

PQWT Sızıntı Tespiti Hakkında

hakkında en son şirket haberleri Su Sızıntısı Çözüm Uzmanları Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin - Hunan Puqi (PQWT)  0

Hunan Puqi Jeolojik Arama Ekipmanları Enstitüsü ve Hunan Puqi Su Çevre Araştırma Enstitüsü Mayıs 2006'da kuruldu;PQWT olarak da bilinen Puqi Enstitüleri, esas olarak aşağıdaki alanların araştırma ve geliştirmesiyle uğraşmaktadır: jeofizik araştırma, boru hattı ağı kaybının azaltılması, afet önleme ve azaltma, deprem uyarısı, yere nüfuz eden iletişim, akıllı boru hattı ve yaşam arama.

 

hakkında en son şirket haberleri Su Sızıntısı Çözüm Uzmanları Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin - Hunan Puqi (PQWT)  1

Son yıllarda, bilimsel araştırma projelerinin araştırılmasına ve geliştirilmesine ve yetenek ekiplerinin oluşturulmasına toplam yüz milyonlarca RMB yatırım yapılmıştır."Bilim ve teknolojiyi canlandırmak ve yetenekleri güçlendirmek" stratejik hedefine bağlı kalarak, Hunan Puqi Araştırma Enstitüsü, birçok ulusal bilimsel araştırma kurumu, kolej ve üniversite ile işbirliği yaptı ve uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurdu ve bir dizi ulusal bilimsel araştırma projesi üstlendi.Hunan Puqi Araştırma Enstitüsü, Harbin Teknoloji Enstitüsü ile birlikte "13. Beş Yıllık Ulusal Su Özel Ar-Ge Üssü"nü kurdu;

 

hakkında en son şirket haberleri Su Sızıntısı Çözüm Uzmanları Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin - Hunan Puqi (PQWT)  2

2016 yılında, Hunan Puqi CCTV'nin markalar listesinde yer aldı.2017 yılında Hunan Puqi Sanayi-Üniversite-Araştırma İnovasyon Fonu kuruldu.Hunan Puqi ürünleri 154 ülkeye ihraç edilmiştir.2019'da Hunan Puqi, Hunan Eyaleti Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü'nün ikinci ödülünü kazandı.2020 yılına kadar Hunan Puqi, 300'den fazla ulusal patent ve yazılım telif hakkı beyan etti.

 

hakkında en son şirket haberleri Su Sızıntısı Çözüm Uzmanları Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin - Hunan Puqi (PQWT)  3

PQWT Sızıntı Tespiti - Doğru dış ve iç mekan sızıntı tespitinde lider.Hizmetlerimizi 10 yılı aşkın tecrübemizle destekliyoruz ve ürünlerimizi kapsamlı bir şekilde yeniliyoruz ve teknisyenlerimizi sızıntı tespiti konusunda eğitiyoruz.Ev veya iş yerinizdeki tesisat hatlarındaki kaçak tespitinden ana hat su kaçak tespitine kadar, PQWT kaçak tespiti ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve size çözümler sunabilir!

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Boru Hattı Kaçak Dedektörü Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 pqwt-detector.com . Her hakkı saklıdır.