Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Küresel düzeni hızlandırın ve Çin ile Afrika'nın gelişmesine yardımcı olun——Batı Afrika'da Puqi Araştırma Enstitüsünün resmi kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Küresel düzeni hızlandırın ve Çin ile Afrika'nın gelişmesine yardımcı olun——Batı Afrika'da Puqi Araştırma Enstitüsünün resmi kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!

2023-05-31

Son şirket haberleri Küresel düzeni hızlandırın ve Çin ile Afrika'nın gelişmesine yardımcı olun——Batı Afrika'da Puqi Araştırma Enstitüsünün resmi kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!

Ülkenin çağrısına aktif bir şekilde yanıt vermek için, "Kuşak ve Yol" girişimini ve Çin-Afrika işbirliğinin "sekiz ana eylemini" uygulayın, Puqi Araştırma Enstitüsü'nün küresel stratejik düzenini hızlandırın ve Batı Afrika ile karşılıklı iletişimi daha da güçlendirin. müşteriler, Puqi Araştırma Enstitüsü'nün Batı Afrika Ofisi 2023'te kurulacak 28 Mayıs 2019'da Batı Afrika'nın Senegal eyaletinin başkenti Dakar'da resmi olarak kuruldu.Ödül törenine Puqi Araştırma Enstitüsü başkan yardımcısı ve pazarlama merkezi genel müdürü Yang Zhui, pazarlama merkezi genel müdür yardımcısı Liu Guowei ve Puqi Araştırma Enstitüsü Batı Afrika Ofisi başkanı Lamine SENE katıldı.

hakkında en son şirket haberleri Küresel düzeni hızlandırın ve Çin ile Afrika'nın gelişmesine yardımcı olun——Batı Afrika'da Puqi Araştırma Enstitüsünün resmi kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!  0

hakkında en son şirket haberleri Küresel düzeni hızlandırın ve Çin ile Afrika'nın gelişmesine yardımcı olun——Batı Afrika'da Puqi Araştırma Enstitüsünün resmi kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!  1

Batı Afrika'da ofisin kurulması, Puqi Araştırma Enstitüsü'nün Batı Afrika'da 16 ülke ve bir bölgede şebeke pazarlama sistemi ve depolama merkezinin inşasını etkili bir şekilde teşvik edecek olan Puqi Araştırma Enstitüsü'nün küresel düzeninin bir parçasıdır.Dünyanın en iyi teknolojisini ve ileri teknoloji ürünlerini Batı Afrika'ya tanıtın, Batı Afrikalı müşteriler için özel çözümler ve hizmetler sağlayın, özelleştirme yetenekleriyle müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılayın ve Çin'in yaratılışının ve Çin'in üretiminin daha da "küreselleşmesine" izin verin.Büyük önem.
Hunan Puqi Araştırma Enstitüsü 2006 yılında kurulmuştur. Üç kurumu vardır: Jeolojik Keşif Ekipmanları Araştırma Enstitüsü, Su Ortamı Araştırma Enstitüsü ve Yeni Enerji Araştırma Enstitüsü.Güvenlik izleme, boru hattı tespiti, su kalitesi analizi, afet önleme ve azaltma, deprem erken uyarı, akıllı su işleri, yeni enerji özel araçları, su kaçağı tespit araçları vb. alanlarda projelerin araştırılması, üretilmesi, satışı ve servisi. Son 17 yılda, birim her zaman "Kyushu nimetlerinin kapsayıcı paylaşımı, bilim ve teknolojinin harika keşfi" geliştirme ilkesine bağlı kalarak, "enstitüyü bilim ve teknoloji ile zenginleştirmek, enstitüyü güçlendirmek" marka yönetimi stratejisini uygulamada ısrar ediyor. 400'den fazla patentli teknolojiye sahip olan ve on tanesini üstlenen, ulusal, il ve belediye temel araştırma ve geliştirme planları ile bilimsel ve teknolojik projeler birçok kez il, belediye ve ilçe bilim ve teknoloji ödülleri kazanmıştır.

hakkında en son şirket haberleri Küresel düzeni hızlandırın ve Çin ile Afrika'nın gelişmesine yardımcı olun——Batı Afrika'da Puqi Araştırma Enstitüsünün resmi kuruluşunu sıcak bir şekilde kutlayın!  2

Puqi Araştırma Enstitüsü her zaman küresel pazar ağının düzenine bağlı kalmıştır ve şimdi nispeten eksiksiz bir küresel pazarlama hizmeti ağı sistemi kurmuştur.Şimdiye kadar ürün ve hizmetler Asya, Amerika Birleşik Devletleri, Latin Amerika, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika'da 180'den fazla ülke ve bölgeyi kapsıyor.
Benzer düşünen insanlar dağlardan ve denizlerden uzak değildir.Puqi Araştırma Enstitüsü her zaman doğru geliştirme kavramına ve "doğruluk, yakınlık ve samimiyet" kavramına bağlı kalacak, Batı Afrika Ofisi'nin kurulmasını Puqi ve Batı Afrika müşterileri arasındaki alışverişi ve işbirliğini sürekli olarak teşvik etmek için bir fırsat olarak değerlendirecektir. Puqi'nin kalkınma başarıları Batı Afrika'ya daha çok fayda sağlayabilir.İleriye dönük olarak, Çin-Afrika işbirliğinin yüksek kaliteli gelişimini teşvik etmek ve Batı Afrikalı müşterilerle birlikte yeni dönemde ortak bir geleceğe sahip bir Çin-Afrika topluluğu oluşturmak için parlak yeni bir bölüm yazmaya devam edeceğiz.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Boru Hattı Kaçak Dedektörü Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 pqwt-detector.com . Her hakkı saklıdır.