Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri 2023 Changsha Şehri Sel Kontrolü Acil Durum Tatbikatı
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

2023 Changsha Şehri Sel Kontrolü Acil Durum Tatbikatı

2023-07-03

Son şirket haberleri 2023 Changsha Şehri Sel Kontrolü Acil Durum Tatbikatı

26 Haziran'da, Changsha Şehri Taşkın Kontrolü ve Kuraklığı Önleme Genel Merkezi, Xiangjiang Yeni Bölgesi, Pingtang Caddesi, Shuanghuyuan'da 2023 sel kontrolü acil durum tatbikatı yaptı.Bu, "su, kara ve hava" kapsamlı bir askeri eğitim, süper sert çekirdekli tatbikatlar, hava-hava-yer entegre komuta, bu bölgeler arası gerçek bir muharebe kriz kurtarma, üst düzey ekipman ve parlak kılıçlar, "sel" elit askerlere hızla saldırın ve onları eğitin ve sel kontrol Hücumunu patlatın, insanların geçim kaynaklarının ve güvenliğinin iplerini sıkın.

hakkında en son şirket haberleri 2023 Changsha Şehri Sel Kontrolü Acil Durum Tatbikatı  0

Altı kategoride toplam 16 konu vardır ve bu alıştırma ağırlıklı olarak yerinde yapılır ve video kaydı ve yayını ile birleştirilir.Gerçeklikten başlayarak, Çangşa'daki sel felaketlerinin özellikleriyle birleştirilen acil müdahale konusu, risk izleme ve erken uyarı, ortak denetim ve görev, acil durum koruması, aşırı sellerin önlenmesi, fırtınalı sellere müdahale, etkilenen insanların yeniden yerleşimi ve acil müdahale yardımı.Su, kara ve havanın üç boyutlu açı tasarımı.

Tatbikat, gerçek muharebeye yakın olma, yeni ekipman, yeni teknolojiler, yeni yöntemler ve yeni taktikler uygulamaya odaklanma ve sel önleme ve acil durum kurtarma yeteneklerini kapsamlı bir şekilde test etme ilkesine dayanıyor.Hunan Puqi, baraj güvenlik denetleme aracının yeni donanımıyla tatbikata davet edilerek tatbikat görevini başarıyla tamamladı.

hakkında en son şirket haberleri 2023 Changsha Şehri Sel Kontrolü Acil Durum Tatbikatı  1

Puqi, bentler üzerinde kapsamlı gizli tehlike soruşturması yürütmek için yere nüfuz eden radar kullanıyor.Setlerin güvenliğini hızlı bir şekilde tespit etme yeteneğine sahiptir.Üç boyutlu bir görüntüleme sistemi ve bir pan-tilt inceleme sistemi ile entegre jeolojik anormallikler için yenilikçi bir elektromanyetik yanıt sistemi ile donatılmıştır.100 metrelik bir setin risk tespitini bir dakikada tamamlayabilir.Manuel dolgu devriyesi yerine, boru tesisatı, gevşek sızıntı ve banka çökmesi gibi tehlikeli durumları hızlı bir şekilde tespit eder, çok fazla insan gücü tasarrufu sağlar ve kurtarıcıların ilk seferde bentlerin riskli konumunu hızlı bir şekilde bulmasını ve boru onarımlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirmesini kolaylaştırır. ve sıkıştırma.

hakkında en son şirket haberleri 2023 Changsha Şehri Sel Kontrolü Acil Durum Tatbikatı  2

hakkında en son şirket haberleri 2023 Changsha Şehri Sel Kontrolü Acil Durum Tatbikatı  3

hakkında en son şirket haberleri 2023 Changsha Şehri Sel Kontrolü Acil Durum Tatbikatı  4

Puqi Araştırma Enstitüsü her zaman bilim ve teknolojinin orijinal gücüyle uyumlu bir toplumun yüksek kaliteli gelişimine eşlik etmeye kendini adamıştır.Ekip, ulusal acil durum endüstrisinin ihtiyaçlarına ayak uydurur, baraj güvenliği acil durum izleme ürün hattını sürekli geliştirir ve çok yönlü, çok seviyeli, üç boyutlu bir baraj güvenliği acil durum algılama sistemi "hassasiyet, doğru algılama ve verimli bertaraf", sel önleme teknolojisi ve acil durum kurtarma destek araçları sağlamak için.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Boru Hattı Kaçak Dedektörü Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 pqwt-detector.com . Her hakkı saklıdır.